Ładowanie Wydarzenia

WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW – ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET – to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Vienna Orchestra.

Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów dopełniają całość widowiska pozostawiając je nie zapomnianym. W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu Gwiazd Narodowego Lwowskiego Teatru , Opery i Baletu. Wirtuozerskie arie w brawurowym wykonaniu oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Ponad 40 osobowy zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia. Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór!

W show biorą udział:

Ballet – soliści kijowskiego ballet narodowego

Tenor: Olek Lanovyi – solista K&K Berliner Philharmoniker,

Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Balletu

Sopran koloraturowy: Anna Shumarina – solistka K&K Berliner Philharmoniker,

Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Balletu

Mezzosopran: Lilia Nikitchuk – solista K&K Berliner Philharmoniker,

Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Balletu Baryton: Petro Radeyko – solista K&K Berliner Philharmoniker,

Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Balletu Orkiestra:  Royal Vienna Orchestra pod Dyrekcją Maestro Alexandra Dragana.

BILETY DO KUPIENIA NA https://www.kupbilecik.pl/imprezy/62334/Mi%C4%99dzyrzecz/Wielka+Gala+Johann+Strauss+Show/