Przejdź do zawartości
Biblioteka
BIP
Kalendarz Wydarzeń Gminnych
SMS Ratusz
Do Pobrania
RODO
Bezpieczeństwo
COVID-19
Facebook
Instagram
YouTube
Szukaj
LKA
AKTUALNOŚCI
REPERTUAR
WYDARZENIA
KUP BILET
SEKCJE
WSZYSTKIE SEKCJE
ZAPISY
PLAN ZAJĘĆ
CENNIK
O NAS
LUDZIE
O MOK
WIZJA MOK
OFERTA
CENNIK
BILETY
SEKCJE
WYNAJEM
KINO
KINO DLA SENIORA
URODZINY W KINIE
REGULAMIN
SALA KINOWO-WIDOWISKOWA
SALA WYSTAW
SALA KONFERENCYJNA
SALA KAMERALNA
KULTURA W SIECI
OPOWIEŚCI Z NARNII
Muzyczne Spotkania z Folklorem – Pieski 2022
Dni Międzyrzecza 2022
PINOKIO
KRÓLOWA ŚNIEGU
WOŚP 2021
TEATRALNE AUDIOBOOKI
REMIGIUSZ BORDA
KATALOGI ONLINE
JAZZ NAD OBRĄ
NOC KULTURY 2020
NOC KULTURY 2021
NIEPODLEGŁOŚCIOWY KONCERT ORGANOWY
WSPOMNIENIA Z MOK
WIELKANOC 2021
KONWERSJA CYFROWA DOMÓW KULTURY
CYFROWA MODERNIZACJA ZASOBÓW AUDIO-VIDEO
BAZA KONKURENCYJNOŚCI
KONTAKT
LKA
AKTUALNOŚCI
REPERTUAR
WYDARZENIA
KUP BILET
SEKCJE
WSZYSTKIE SEKCJE
ZAPISY
PLAN ZAJĘĆ
CENNIK
O NAS
LUDZIE
O MOK
WIZJA MOK
OFERTA
CENNIK
BILETY
SEKCJE
WYNAJEM
KINO
KINO DLA SENIORA
URODZINY W KINIE
REGULAMIN
SALA KINOWO-WIDOWISKOWA
SALA WYSTAW
SALA KONFERENCYJNA
SALA KAMERALNA
KULTURA W SIECI
OPOWIEŚCI Z NARNII
Muzyczne Spotkania z Folklorem – Pieski 2022
Dni Międzyrzecza 2022
PINOKIO
KRÓLOWA ŚNIEGU
WOŚP 2021
TEATRALNE AUDIOBOOKI
REMIGIUSZ BORDA
KATALOGI ONLINE
JAZZ NAD OBRĄ
NOC KULTURY 2020
NOC KULTURY 2021
NIEPODLEGŁOŚCIOWY KONCERT ORGANOWY
WSPOMNIENIA Z MOK
WIELKANOC 2021
KONWERSJA CYFROWA DOMÓW KULTURY
CYFROWA MODERNIZACJA ZASOBÓW AUDIO-VIDEO
BAZA KONKURENCYJNOŚCI
KONTAKT
Ludzie
admin
2024-01-04T14:25:17+01:00
Poznaj naszą załogę!
Ewelina Izydorczyk – Lewy
Dyrektorka
Dział edukacji kulturalnej i wydawnictw
Rafał Bączkowski
Kierownik
Ilona Skiba
Instruktorka ds. sekcji
Elżbieta Wojtkowiak
Specjalistka ds. kina / bileterka
Małgorzata Czubak
Specjalistka ds. projektów / bileterka
Zbigniew Dymarczyk
Kinooperator
Bernard Maciulko
Kinooperator
Dział animacji kultury i realizacji technicznej
Patrycja Klarecka - Haładus
Kierowniczka
Hubert Winnik
Specjalista ds. animacji
Alicja Jankowska
Główna specjalistka ds. animacji
Paulina Kołodziej
Młodsza specjalistka ds. Promocji i Reklamy
Rafał Gojdka
Główny specjalista ds. nagłośnienia
Stanisław Węcłowski
Specjalista ds. nagłośnienia
Dział organizacyjny
Elżbieta Ziółkowska
Kierowniczka
Antoni Kraśnicki
Główny specjalista ds. administracyjno-gospodarczych
Małgorzata Kownacka
Pracownica gospodarcza
Ilona Skiba
Młodsza specjalistka ds. organizacji i sekretariatu
Mariusz Cieluch
Konserwator
Urszula Jankowiak
Pracownica Gospodarcza
Janina Żak
Pracownica Gospodarcza
Elżbieta Paluch
Pracownica Gospodarcza
Gabriela Brandebura
Pracownica Gospodarcza
Dział Księgowości i Kadr
Dominika Fil
Główna księgowa
Bożena Sadłowska
Specjalistka ds. kadrowo-płacowych
Biblioteka
Krystyna Pawłowska
Kierowniczka, St. kustoszka
Agnieszka Czekała
St. kustoszka, animatorka kultury
Honorata Korzeniecka-Postrzygacz
St. bibliotekarka
Małgorzata Bukowska
St. kustoszka, animatorka kultury
Katarzyna Terpiłowska
St. bibliotekarka
Renata Dyla
St. bibliotekarka
Magdalena Puka
St. bibliotekarka
Anna Pielesiak
Bibliotekarka
Alina Bondar-Ginowicz
Bibliotekarka
Jadwiga Dziamska
Bibliotekarka
Close product quick view
×
Tytuł
Page load link
Przejdź do góry