Koncerty

Wakacje w Międzyrzeczu 2022

Plakat wydarzenia "Koncerty 2022""

Modesta Acoustic
Amfiteatr na Podzamczu // 09 lipca // godz. 20:00

• Koncert okraszony nezwykłą kombinacją wokalno-intrumentalną:
    akordeon, gitara, kontrabas + instrumenty perkusyjne
  • Wyrafinowane i energetyczne brzmienie
  • niezwykłe aranżacje, swingowo-jazzowy klimat, stylowe wykonanie
  • repertuar znany, zaprezentowany z dużą dozą muzycznego humeru

Marcin „Baltazar” Gąbka i Stanisław Mariczenko
Amfiteatr na Podzamczu // 16 lipca // godz. 20:00

Marcin Gąbka, pseudonim 'Baltazar’ – 30 letni mieszkaniec Stryszewa w gminie Przytoczna. Od dziecka zainspirowany twórczością bardów, głównie Jacka Kaczmarskiego, od kilku lat występuje z własnymi utworami, koncentrującymi się najczęściej na poważnych treściach jak przemijanie, ludzkie rozterki, dążenia i pragnienia. Akompaniuje sobie na gitarze klasycznej.

Stanisław Marinczenko – wrocławski muzyk i bard, multiinstrumentalista (gitara, pianino, mandolina, buzuki, ukulele, akordeon). Związany z piosenką poetycką, folkową, bardowską i nie tylko, aktywny w różnych składach.

Feeling Good
Amfiteatr na Podzamczu // 30 lipca // godz. 20:00

Aleksandra Wrotyńska, Katarzyna Starosta oraz Oskar Stabno. W repertuarze pojawią się przeboje muzyki polskiej oraz światowe hity (największe przeboje wykonawców takich jak Stevie Wonder, ABBA, Ray Charles, Czesław Niemen czy Kayah).

WSTĘP NA WYDARZENIA JEST BEZPŁATNY