Siema! W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla Was już po raz 31. Jak co roku przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji. O godz.10.00-12.00 na boisku Orlik przy Hali Widowiskowo -Sportowej odbędzie się turniej dla młodzieży i dorosłych organizowany przez Stowarzyszenie Kęszyca Leśna Sobie i Sąsiadom,, a od godz.12:00- 19:00 wewnątrz hali Widowiskowo -Sportowej odbędzie się wydarzenie sportowo-kulturalne, podczas którego odbędą się występy dzieci ,czyli lokalnych grup tanecznych LED DANCE,GOLD ,Artystyczne Formy Ruchu TRANS). Przewidziane są licytacje gadżetów WOŚP i ofiarowanych darów, konkurencje i zawody organizowane przez Europa Strong Man,
konsultacje Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Międzyrzecza , stoisko Oriflame, Szkolnego Klubu Wolontariatu z Sp3,-zabawy z kołem Fortuny.
Od 14:00-15:30 kącik malucha -dmuchańce i zabawy plastyczne z Dworzec Tworzec -Aleksandra Banak.
Cały czas będzie czynna Kawiarenka zorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich Święty Wojciech gdzie będzie można skosztować słodkich wypieków.
Na parkingu przed halą od 15:30 pokaz zabytkowych aut i symboliczne światełko do nieba.
Przy hali również będą namioty harcerzy 17 Drużyny Harcerskiej Wagabunda im. Wirgiliusza Szuby-a w nich zabawy dla dzieci ,strzelanie z łuku, ciepły poczęstunek i pyszna zimowa herbata.
Całe wydarzenie poprowadzi Dj. Maxsymiliam Dajworski .