Plakat promujący recital Artura Chamskiego

Najpiękniejsze przeboje dla wszystkich mam

Recital i spotkanie z Arturem Chamskim z okazji Dnia Matki zorganizowany ze środków biblioteki powiatowej.

Artur Chamski – aktor i piosenkarz. Od 2001 roku związany z warszawskim teatrem Studio Buffo. W 2004 ukończył studia na Wydziale Lalkarskim filii PWST we Wrocławiu. Jeszcze podczas studiów, na drugim roku nawiązał współpracę z teatrem Studio Buffo. Grał m.in. w musicalach Metro i Romeo i Julia. Występował w programach telewizyjnych – „Przebojowa noc” i „ Złota sobota „w reżyserii Janusza Józefowicza. W 2004 roku grał w warszawskim Teatrze na Woli. W 2005 zajął drugie miejsce w plebiscycie na najciekawszego aktora młodego pokolenia zorganizowanego przez stronę iFilm.pl.
Wygrał czwartą edycję programu „ Jak oni śpiewają”, emitowanego na antenie Telewizji Polsat w 2008 roku . Za zwycięstwo otrzymał Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy. W tym samym roku wydał debiutancki singiel pt. Jak oni śpiewają. W roku 2009 z piosenką „Kilka słów” zajął trzecie miejsce w koncercie Piosenka dla Europy 2009, będącym krajowymi eliminacjami do 54. Konkursu Piosenki Eurowizji . W tym samym roku startował w specjalnej edycji „Jak oni śpiewają” ?, w której zajął trzecie miejsce. W 2014 był uczestnikiem pierwszej edycji programu „ Twoja twarz brzmi znajomo „emitowanego w Telewizji Polsat .
Podczas recitalu aktor zaprezentuje najpiękniejsze piosenki dla Wszystkich.
W repertuarze takie hity jak – „Kochać jak to łatwo powiedzieć „, „Statki na niebie ” , „Zakochani są wśród Nas ’,”Nie płacz kiedy odjadę ” i masa muzycznych przebojów .
Przed recitalem, wywiad z artystą poprowadzi dziennikarz – Marcin Michrowski
Wstęp wolny
Międzyrzecki Ośrodek Kultury s. 206
ZOBACZ WYDARZENIE