plakat spektaklu wykapany zięć.

Wykapany Zięć

Jak się skończy ten zwariowany wieczór? I czego nowego o sobie nawzajem dowiedzą się bohaterowie? Dowiemy się już 12 grudnia!

„Wykapany zięć” to sztuka w reżyserii Izabeli Spławskiej na podstawie współczesnej komedii Krzysztofa Kędziory w wykonaniu Teatru A Co Mi Tam działającego w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury. ????
Ukazuje ona perypetie współczesnej rodziny zanurzonej w swoich przywarach, śmiesznościach i pomyłkach. Bohaterowie przedstawienia to popularne komediowe typy: dziewczyna szukająca męża, jej ukochani rodzice, babcia, wujostwo, przyszły pan młody i gospodarz.
Intryga sztuki polega na pewnym zbiegu okoliczności i splocie nieoczekiwanych zdarzeń, które osnute są wokół ważnego wydarzenia jakim jest poznanie narzeczonego córki.
???? 12 GRUDNIA 2021
???? GODZINA 12:00
???? SALA KINOWO-WIDOWISKOWA
Wejściówki do odebrania od 10 listopada w kasie kina. ????